Бібліотека працює з 1946 року. Основна місія бібліотеки - підтримувати освіту,бути центром інформації та популяризації літератури,сприяти організації змістовного дозвілля своїх користувачів.
Шукати в цьому блозі
Син української землі, співець краси і слави
Юності непереможний дух
29 січня 1918 року поблизу селища Крути на відстані 130 км від Києва відбувся жорстокий, нерівний бій між військом більшовиків та трьомастами українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва. Більшість юнаків не мали ніякої військової підготовки, були погано озброєні, але стояли на смерть, захищаючи свободу молодої Української держави. Українці відбили кілька атак, під час яких зазнали значних втрат. У перебігу військових дій цей бій вирішального значення не мав, та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді.
До пам'яті героїв Крут в бібліотеці імені Марка Вовчка з 23 по 29 січня було організовано книжкову виставку-огляд "Юності непереможний дух". Користувачі бібліотеки мали можливість ознайомитися з матеріалами, які розкривають історичний перебіг бою під Крутами: статті про значення Крутів в українській історії, частковий список Крутянців, а також поезії, що їм присвячені.
"У пам'яті нема початку, у пам'яті нема кінця"
День Тетяни
Ми справжня є у всесвіті родина, бо Україна в нас завжди одна
«Народні прикмети пов’язані із святом Водохреща»

Воропай, О. Звичаї нашого народу : етнографічний нарис / Олекса Воропай. - Київ : Оберіг, 1993. - 590 с. «Звичаї нашого народу» - фундаментальна праця Олекси Воропая, підсумок його самовідданої багатолітньої пошукової роботи, яка охоплює річний календарно-обрядовий цикл життєдіяльності українців та традиції народного одягу. Видання розраховане на всіх, кому дороге минуле нашого народу та його правдиві корені. | |
|
Книжка під ялинку


Королів-Старий, В. К. Хуха-Моховинка : вибрані казки / Василь Королів-Старий ; іл. К. Лавра. - Київ : Знання, [2018]. - 144 с. Казки Василя Короліва-Старого (1879—1943) — справжня перлина української літератури. Автор переосмислив і оживив багатьох персонажів української міфології. Усі вони чесно живуть невидимими поруч із людьми, де можуть, допомагають їм, оберігають від лиха, злих вчинків, поганих думок. Письменник прагне облагородити українську “нечисту силу”, позбавити дітей почуття жаху перед вигаданими страшними істотами, зацікавити молодь міфологією. Книга вчить розрізняти добро і зло як у казках, так і в житті. |
