🌿 До Дня міста Києва в бібліотеці імені Марка Вовчка відбулася бесіда-роздум «Від Аскольдової могили до сьогодення» .
Разом із літературно-співочим колективом «Голосіївське відлуння» і нашими відвідувачами згадували історію стародавнього міста — через пісні, поезію та сторінки київської минувшини.
Київ живе в наших серцях — і в кожному слові, і в кожній мелодії. 💙💛
