3 квітня у б-ці ім. Марко Вовчок зі школярами 8-го кл. школи № 122 Голосіївського р-ну м. Києва проведена бесіда "Вода - криниця здоров'я". Виступила кандидат технічних наук Голишева М. О. 
 
         У скандинавському епосі "Старша Едда" розповідається про країну велетнів, де знаходиться чудодійне джерело. Хто нап'ється його води, для того в світі не буде нічого таємного. Таємницею залишається тільки сама вода. На протязі історії людства вона, як ніяка інша речовина, постійно підносить сюрпризи. Відомий англійський біохімік Ф. Дж. Гопкинс ще в 30-ті роки ХХ століття говорив: " Нас бентежить думка, що близький наш друг, як вода, мала до теперішнього часу приховані від нас таємниці". Властивості, якими природа наділила воду, вражає уяву.

 
  Голишева М. О. розповіла школярам про використання цілющих вод, їх лікувальні властивості, пов'язані із складом води. Зробила наголос на тому, що запаси чистої питної води скорочуються. І все це при збільшенні об'єму споживання. Наслідки загрози відомі: забруднення джерел прісної води відходами виробництва і нераціональне використання цього безцінного дару природи. 
  Школярі проглянули буклети, ставили запитання фахівцю. Одне запитання було, що таке меліорація, для чого вона потрібна. Цікавилися, як в домашніх умовах можна очистити воду.   
Вчитель Мироненко Л. М. школи № 122 Голосіївського р-ну зачитує уривки з прозових творів авторів української літератури, де мова йде про Дніпро. 
До уваги учнів представлена книжкова виставка "Вода - криниця здоров'я".


Немає коментарів:

Дописати коментар