"Ми хочемо жити в мирі" 
 Відзначаючи День Українського козацтва і День захисника України, працівники бібліотеки ім. Марко Вовчок підготували книжкову виставку "Від Запорозької Січі до сьогодення".
  Учні 6-а класу ЗОШ I -III ступеня № 122 Голосіївського району м. Києва переглянули літературу про історію козаччини, про героїчні та трагічні шляхи боротьби за державність та незалежність України, про останнього гетьмана України - П. Скоропадського. Доповнили цю тему наші користувачі - учасники гурту "Голосіївське відлуння". Лунали патріотичні козацькі пісні, учні прослухали розповідь бібліотекаря абонементу Прокопець Н. А. про гетьманів П. Скоропадського та І. Сірка: цікаві випадки з їх життя та боротьбу за вільну Україну.
  Перегляд літератури "Донбас 2014-2016 рр. - іспит на мужність" познайомив дітей з подіями, які відбуваються на сході України. 
  Ще раз згадали військових, які віддали свої життя, захищаючи нашу землю і тих, хто продовжує вести боротьбу за мир та спокій нашої країни.
  Зворушливо розповідала класний керівник Ярмолюк О. С. про сина, який зараз знаходиться в зоні бойових дій на сході України, його загиблого товариша - мешканця Голосіївського району м. Києва Зеленського Євгена Олександровича - Героя України (посмертно).
  Присутні вшанували хвилиною мовчання  загиблих в АТО. 


  

Немає коментарів:

Дописати коментар