"Рідна Україна, то земля єдина, що сходив ногами босими Тарас"
                                                    Свою Україну любіть,
                                                            Любіть її... Во время люте,
                                                            В останню тяжкую минуту
                                                            За неї Господа моліть.
                                                                          (Т. Г. Шевченко)   
  В ЗОШ I-III ступенів № 122 з учнями 11 класу відбулися Шевченківські читання "Рідна Україна, то земля єдина, що сходив ногами босими Тарас". Діти одягнули вишиванки, під час заходу лунали пісні на слова Т. Г. Шевченка. Працівники бібліотеки ім. Марко Вовчок та учні читали уривки з творів великого Кобзаря. 
  Проводячи цей захід ми намагалися донести до школярів рядками поета його любов до народу, рідної мови, до України. Хотілося б  привернути увагу   молоді до того, як високо цінував Т. Г. Шевченко справедливість і прагнув своїм словом пробудити у народу його національну гідність.  В наш час його віра в кращу долю для України надихає людей виборювати собі волю, незалежність. 
  Його "Заповіт" набув надзвичайної популярності під час Революції Гідності. Його і читали, і співали, з ним ішли до бою. Твір запалював серця бажанням жити у вільній новій Україні.
 У бібліотеці ім. Марко Вовчок презентована книжкова виставка "Поет національний і всесвітній". Шевченківські читання відбулися також і в бібліотеці з користувачами.  
   

Немає коментарів:

Дописати коментар