Лада Лузіна-дивовижна і непедбачувана

21 жовтня народилася Лада Лузіна (справжнє ім'я Владислава Миколаївна Кучерова) — відома українська письменниця, поетеса, драматург, театральний критик, художниця-графік. В 2011 році була визнана найпопулярнішою письменницею України. Автор отримала широку популярність і визнання після виходу в світ перших романів з циклу «Київські відьми».
Шановні користувачі! Бібліотека імені Марка Вовчка підготувала книжкову виставку- "Лада Лузіна-дивовижна і непедбачувана", де до вашої уваги презентуються книги з фонду бібліотеки.
Киевские ведьмы. Меч и крест : сегодня погибнет Киев! /
 Лада Лузина. - Харьков : Фолио, 2005. - 286 с.
 Всі події розгортаються в наші дні. Але, володіючи магічною силою, не важко потрапити в минуле і познайомиться з авторами «Трьох богатирів» і «Демона» — Віктором Васнецовим та Михайлом Врубелем. А також відвідати київську Лису Гору, де, за переказами, збиралися усі слов’янські відьми.

Київські відьми. Постріл в Опері:/ 
Лада Лузіна. - Харків : Фоліо, 2013. - 441 с.
«Київські відьми. Постріл в Опері »- продовження чарівної історії, розпочатої автором в книзі« Київські відьми. Меч і Хрест ». Рівно 90 років тому жовтнева революція прийшла в світ з Києва - з Столиці Відьом!  В цьому захоплюючому пригодницько-історичному романі ви зустрінетеся з київською гімназисткою і майбутньою першою поетесою Росії Анною Ахматовою і Михайлом Булгаковим. Дізнаєтеся, що українки походять від легендарних амазонок, що поезія вигадливо переплетена з магією ...
Киевские ведьмы. Ледяная царевна и другие зимние истории / 
Лада Лузина. - Харьков : Фолио, 2014. - 283 с.
Коли відзначають Новий рік справжні відьми? Вже точно не 31 грудня. Але хто прийде до них в найтемнішу ніч року? Чеська відьма сонцестояння Перхта або італійська веда Бефана? А може, німецький чорт Крампус, який в ніч Темряви тягне всіх грішників в пекло ...
  Я + Я, или Крещенские гадания / Лада Лузина ;
 рис. Лады Лузиной. - Харьков : Фолио, 2005. - 221 с.
До цієї книги увійшли повісті, оповідання, ессе відомої письменниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар